„ŠKOLA - BRÁNA DO ŽIVOTA”

Školní rok 2019/2020

Třídní učitelka - Mgr. Dita Szabó

třída/učebna č. 19/ 1.patro

Předměty

• Č - Český jazyk
  • M - Matematika
  • Aj - Anglický jazyk
  • Př - Přírodověda
  • Vl - Vlastivěda
  • Inf - Informatika
  • Hv - Hudební výchova
  • Vv - Výtvarná výchova
  • Tv - Tělesná výchova
  • Pč - Pracovní činnosti

Vážení rodičové,

situace v současné době není pro nikoho nejjednodušší. Každý z nás se bojíme nejenom o své zdraví, ale hlavně o zdraví našich dětí. Je nám zcela jasné, že ve vašem životě nastaly komplikované situace, které musíte operativně řešit.

Pro vaše ratolesti, naše žáky, jsme připravili domácí úkoly a chtěli jsme vás požádat, zda byste jim byli oporou při plnění zadaných úkolů.

Mnohokrát děkujeme.

smile  český jazyk, matematika, přírodověda od 16. do 20.3.2020

laughing  Přírodověda - jarní rostliny    embarassed  Přírodověda

cry Český jazyk, matematika, přírodověda do 3.4.2020     innocent  Podstatná jména rodu ženského

pracovní listy:  kiss  Čj - vzory žena, růže            cool  Čj - vzor píseň, kost

cool  Český jazyk, matematika do 10.4.2020

innocent  Čj - mluvnické kategorie podstatných jmen   kiss  Vzkaz pro paní učitelku (do 10.4.)

laughing  Matematika do 10.4.2020

innocent  Anglický jazyk (do Velikonoc)

wink  Anglický jazyk

innocent  Informatika       cool   Informatika - dopis (ukázka + pozdrav)   kiss  Informatika - úkol č.2

wink  Domácí úkol č.3 - úprava obrázku (MS Word)

Kdo nemá možnost MS Word, vytvářím domácí úkol z informatiky v LibreOffice (ale nebude to taková zábava :-)  ). S.N.

Jejda, zjistila jsem, že si děti nevzaly učebnice vlastivědy (Obrazy českých dějin...). Pokud byste, rodičové, měli cestu kolem školy, prosím, zastavte se. Jsem zde denně od 8.30 do 15.00hod. Děkuji, S.N.

Zdravím všechny, pilňušky (tím myslím i vás, chlapci), co jste již poslali úkoly z vlastivědy a informatiky. Dopisy jsou moc fajn a postupně je čtu a kontroluji splnění zadání. Na e-mail,vám pošlu ohodnocení, že-by známka? Děkuji i rodičům, že svým dětem pomáhají....

embarassed  Vlastivěda - dopis dětem      tongue-out  Vlastivěda 9. - 15.3.2020   cry  Vlastivěda 16. - 22.3.2020

sealed  Vlastivěda 23. - 27.3.2020

Vlastivědu a informatiku posílejte na zskozolupy@volny.cz

Možnosti on-line procvičování:

www.onlinecviceni.cz

ČT 2: UčíTelka - vysílání pro žáky 1.stupně ZŠ

www.skolasnadhledem.cz

Konzultační den pro týden 30.3. - 3.4. 2020 (prosím,předem zavolejte 377922303): pondělí, středa, pátek od 9.00 do 12.30 hod.

Pokud již máte vypracované nějaké úkoly a chcete je dát paní učitelce ke kontrole :-) , můžete. U vchodových dveří školy budou papírové/plastové krabice a tam můžete ponechat své vypracované úkoly. Opravené úkoly z učebnic,v pracovních sešitech či pracovních listech budete mít opět nazpět v  krabicích.

e-mail pro komunikaci s paní učitelkou Szabó: szabo@zskozolupy.cz (vydržte, zkoušíme jejich funkčnost :-))

Vydržte, vymýšlíme s IT výuku přes funkční on-line systém a okamžitou komunikací s paní učitelkou.

Úřední hodiny (po dobu mimořádného opatření):

úterý a čtvrtek od 9.00 do 12.00 hod. (nebo na základě telefonické domluvy). Vstup do budovy jen s ochranou úst a nosu.