„ŠKOLA - BRÁNA DO ŽIVOTA”

Školní rok 2019/2020

Třídní učitelka - Mgr. Marcela Kaprová

třída/učebna č.20/ 1.patro

Předměty

• Č - český jazyk
  • M - matematika
  • Vl - vlastivěda
  • Př - přírodověda
  • Aj - anglický jazyk
  • Hv - hudební výchova
  • Vv - výtvarná výchova
  • Tv - tělesná výchova
  • Pč - pracovní činnosti

Vážení rodičové,

situace v současné době není pro nikoho nejjednodušší. Každý z nás se bojíme nejenom o své zdraví, ale hlavně o zdraví našich dětí. Je nám zcela jasné, že ve vašem životě nastaly komplikované situace, které musíte operativně řešit.

Pro vaše ratolesti, naše žáky, jsme připravili domácí úkoly a chtěli jsme vás požádat, zda byste jim byli oporou při plnění zadaných úkolů.

Mnohokrát děkujeme.

smile  Matematika + český jazyk     innocent  Český jazyk (opakování)    cry  Český jazyk (do Velikonoc)

surprised  Matematika (do Velikonoc)

wink  Anglický jazyk   undecided  Anglický jazyk (do Velikonoc)

embarassed  Přírodověda rozvržení učiva - březen          undecided  Přírodověda rozvržení učiva - duben

yell  dýchací soustava           tongue-out  svaly           sealed  kostra       innocent    trávicí soustava

kiss  oběhová soustava    surprised  smysly  wink  Rozmnožovací soustava   yell  Řídící soustava

surprised  Vlastivěda (1)          cry  Vlastivěda (2)           yell  Vlastivěda (3)   foot-in-mouth  Vlastivěda do 3.4.2020

laughing  Vlastivěda díl 81, 82

Pracovní listy pro vlastivědu budou k dispozici na stránkách v pondělí 30.3.2020.

Procvičování učiva:

www.onlinecviceni.cz

ČT 2: UčíTelka - televizní program pro žáky 1.stupně ZŠ

www.skolasnadhledem.cz

www.pravopisne.cz

Konzultační den pro týden 30.3. - 3.4.2020 (prosím,předem zavolejte 377922303): úterý, čtvrtek od 9.00 do 12.30 hod.

Pokud již máte vypracované nějaké úkoly a chcete je dát paní učitelce ke kontrole :-) , můžete. U vchodových dveří školy budou papírové/plastové krabice a tam můžete ponechat své vypracované úkoly. Opravené úkoly z učebnic,v pracovních sešitech či pracovních listech budete mít opět nazpět v  krabicích.

e-mail pro komunikaci s paní učitelkou Kaprovou: kaprova@zskozolupy.cz (vydržte, zkoušíme jejich funkčnost :-))

Vydržte, vymýšlíme s IT výuku přes funkční on-line systém a okamžitou komunikací s paní učitelkou.

Úřední hodiny (po dobu mimořádného opatření):

úterý a čtvrtek od 9.00 do 12.00 hod. (nebo na základě telefonické domluvy). Vstup do budovy jen s ochranou úst a nosu.